UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nasz przemysł zbrojeniowy to zarabiał przed wojną, na eksporcie samolotów, szybowców i uzbrojenia do krajów w całym świecie, a Rosja przekazała Polsce zacofane licencje i zniszczyła to czego nie zniszczyli Niemcy, polskie przedsiębiorstwa. Do dzisiaj mają u siebie w Petersburgu od 1939 polską armatę plot star 75 mm, która miała lepszą donośność pionową od niemieckiej 88 mm ciekawe kiedy Rosja odda nam naszą własność.

Zen

Anuluj