UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zdjecia prawie na każdym ci z P O i PSL i S L D przecież to nie oni tu pracowali by powstał ten budynek. Jak zwykle lansik przed wyborami wstyd i nie macie. Abyście przegrali i byscie byli pogonieni P O cy i PSL. Precz.


Anuluj