UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ta rubryka jest świetna; z przyjemnością czytam o życiu dawnego Elbląga. Chyba za bardzo nie odbiega od problemów dzisiejszych czasów. Dziękuję Autorowi niniejszej pozycji czytelniczej :) na PORTELU.
podziękował jeszcze raz