UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ta rubryka jest świetna; z przyjemnością czytam o życiu dawnego Elbląga. Chyba za bardzo nie odbiega od problemów dzisiejszych czasów. Dziękuję Autorowi niniejszej pozycji czytelniczej :) na PORTELU.

podziękował jeszcze raz

Anuluj