UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie jestem zwolennikiem PIS ale jeżeli to zrealizują to będą zapisani w historii miasta jako jedyna partia która zrobiła coś bardzo dobrego dla Naszego regionu i miasta, jedyna która mówi i robi a nie tylko mówi, za to będę im wdzięczny i może w podziękowaniu oddam im swój głos wyborczy, rozważę za i przeciw.
niezwolennik