UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo PiS, brawo Jarosław Kaczyński, brawo poseł Wilk. Dzięki takim działaniom my Elblążanie wracamy na oceany świata. Pisssss rulezzzzz.

Koczkodan

Anuluj