UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo PiS, brawo Jarosław Kaczyński, brawo poseł Wilk. Dzięki takim działaniom my Elblążanie wracamy na oceany świata. Pisssss rulezzzzz.
Koczkodan
Brawo PiS, brawo Jarosław Kaczyński, brawo poseł Wilk. Dzięki takim działaniom my Elblążanie wracamy na oceany świata. Pisssss rulezzzzz.
Koczkodan