UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko nie debata we współpracy z Truso. Oni non stop mają jakieś wpadki techniczne. Przypomnieć wam jak wyglądała wasza poprzednia debata we współpracy z Tuso TV, w której jakość AUDIO była na tragicznym poziomie?
thjhk