UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko nie debata we współpracy z Truso. Oni non stop mają jakieś wpadki techniczne. Przypomnieć wam jak wyglądała wasza poprzednia debata we współpracy z Tuso TV, w której jakość AUDIO była na tragicznym poziomie?

thjhk

Anuluj