UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygra PiS a reszta jak zwykłe belkot. Na co wy liczycie P O i PSL i S L D klamaliscie naród,kazaliscie tyrac do śmierci za grosze .spadajcie.
Wygra PiS a reszta jak zwykłe belkot. Na co wy liczycie P O i PSL i S L D klamaliscie naród,kazaliscie tyrac do śmierci za grosze .spadajcie.