UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytania do kandydatów: 1.Co kandydaci (przede wszystkim posłowie ubiegający się o reelekcję) zrobili dla Elbląga i regionu podczas swojej 4-letniej kadencji (strzepywanie łupieżu się nie liczy)? 2.Co kandydaci zrobili/zrobią w sprawie przywrócenia mieszkańcom miasta kąpieliska miejskiego przy ul. Spacerowej? 3.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s Małego Ruchu Granicznego w naszym regionie? 4.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s włączenia Elbląga do rządowego planu rozwoju tzw. Centralnego Portu Komunikacyjnego (kolej)? 5.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s ratowania i restauracji tzw. Kolei Nadzalewowej? 6.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s ratowania Tramwajów Elbląskich oraz pomocy w kwestii odnowienia taboru komunikacyjnego? 7.Co kandydaci zrobili/zrobią w/s zapewnienia mieszkańcom godnej płacy i ludzkich warunków pracy w mieście? 8.Jak kandydaci planują zatrzymać/odwrócić niekorzystny trend wyludniania się i starzenia społeczeństwa miasta Elbląga?

RobertKoliński

Anuluj