UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkanka - Jak dla mnie osobiście bicie piany. Dalej nie wiem o co walczycie ? O respektowanie limitów prędkości od tego jest policja. O limit tonażu dla aut wjeżdżających do Gronowa. Bez sensu. Kupić działkę przy drodze głównej i pretensje, że ruch jakby z roku na rok coraz wyższy. Nie byłoby chodnika to byłby jak na wsi a jest cywilizacja. A mieszkańcy Gronowa na Grunwaldzkiej sami święci czy co niektórzy 70-80 km\h i lecimy do centrum. Jesteśmy tylko ludźmi.


Anuluj