UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co z tego że będzie nowa ładna elewacja budynku, skoro Światowid ma zwyczaj obklejać cały budynek szyldami i bannerami reklamowymi.

rhuk

Anuluj