UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może pan prezydent tak się po zajezdni tramwajowej polansuje ,obecny dyrektor doprowadził do totalnej katastrofy w personelu ,a wy dalej udajecie że to nie wasz problem.

1125.

Anuluj