UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratulując nam wszystkim za chwile zmodernizowanego obiektu mam pytanko. Czy nie znaleziono podczas prac jakis ciekawych pamiątek pozostawionych przez budowniczych "Światowidu" dekady temu?!

Kat_Na_Idiotów

Anuluj