UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A żuk z silnikiem S-21 górnozaworowcem czy dieslem 4C90? Bo wczesniej był jeszcze dolnozaworowiec M-20?
Zen
A żuk z silnikiem S-21 górnozaworowcem czy dieslem 4C90? Bo wczesniej był jeszcze dolnozaworowiec M-20?
Zen