UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dawida wygrał, poniewaz to on wypierał presję, tak jak i więcej zadał ciosów, oraz zrobił dużo ładnych unikow. Gdzie to wszystko bierze się pod uwage sędziówską, a w amatorskim bierze się również pod uwagę. Starania oraz dobre wrażenie, gdzie Dawid to wszystko pokazał. Przeciwnik z kaligradu miał o wiele mniej ciosów, plus byl taki, ze były celne, ale przy przewadze wzrostu i pewnie walkach które stoczył, Dawid go zmęczył w pierwszej rundzie. Proszę o nie wypowiadanie się, gdy nie ma się wiedzy, pozdrawiam :)


Anuluj