UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mi się podobało, na pewno byłoby więcej ludzi gdyby nie piłka ręczna na Grunwaldzkiej, walki naprawdę bardzo dobre, i o to przecież chodzi, ale największe wrażenie zrobiła na mnie pierwsza potyczka tych maluchów, brawo chłopcy
Seba K.