UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi się podobało, na pewno byłoby więcej ludzi gdyby nie piłka ręczna na Grunwaldzkiej, walki naprawdę bardzo dobre, i o to przecież chodzi, ale największe wrażenie zrobiła na mnie pierwsza potyczka tych maluchów, brawo chłopcy

Seba K.

Anuluj