UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio zauważyłem wzrost przemocy wśród młodych osób, a na treningach pustki, albo leszcze, co tydzień pochodzą. Ludzie...jeśli chcecie się bić, szarpać, to zapraszam na treningi bokserskie. Jak dostaniesz jeden z drugim w lampę to gwarantuję, że Wam KAZDA forma przemocy przeminie szybciutko:)

Gosc123

Anuluj