UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Weź nie gadaj bzdur, fajnie, że takie ciekawostki publikuje portel., można się dowiedzieć, jak żyli ludzie grubo ponad 100 lat temu. A wśród tych ludzi żyjących wtedy w Elblągu byli i Polacy, bo przez połowę swojego istnienia Elbląg był polski.


Anuluj