UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KonfedeRosja - wiadomo Socjalizm najlepszy ! idz do ABW i sie pochwal, i pokaż im czerwoną legitymację
ojojoj
@KonfedeRosja - wiadomo Socjalizm najlepszy ! idz do ABW i sie pochwal, i pokaż im czerwoną legitymację
ojojoj