UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@KonfedeRosja - weś kolesi i jedz do Moskwy tam czeka na ciebie koryto i dolary, nowe dokumenty, towarzysz płk Putin na pewno będzie wdzięczny że pożytecznie robotę robicie i do tego tak tanio.
eeee
@KonfedeRosja - weś kolesi i jedz do Moskwy tam czeka na ciebie koryto i dolary, nowe dokumenty, towarzysz płk Putin na pewno będzie wdzięczny że pożytecznie robotę robicie i do tego tak tanio.
eeee