UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@KonfedeRosja - weś kolesi i jedz do Moskwy tam czeka na ciebie koryto i dolary, nowe dokumenty, towarzysz płk Putin na pewno będzie wdzięczny że pożytecznie robotę robicie i do tego tak tanio.

eeee

Anuluj