UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@007 - "Piąte pokolenie oszołomów i anty-Polaków", chciałeś chyba napisać. To ile wy tam macie lat, piątopokoleniowcy - po 12-ście? Do lekcji, a nie durne komentarze w necie wypisywać.
KonfedeRosja
@007 - "Piąte pokolenie oszołomów i anty-Polaków", chciałeś chyba napisać. To ile wy tam macie lat, piątopokoleniowcy - po 12-ście? Do lekcji, a nie durne komentarze w necie wypisywać.
KonfedeRosja