UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@007 - "Piąte pokolenie oszołomów i anty-Polaków", chciałeś chyba napisać. To ile wy tam macie lat, piątopokoleniowcy - po 12-ście? Do lekcji, a nie durne komentarze w necie wypisywać.

KonfedeRosja

Anuluj