UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego spolszcza Pan w bardzo prosty sposób nazwy własne - geograficzne i imiona? Fryderyk, Cecylia, Ludwik??? Jest Pan w ogóle historykiem, czy propagatorem aktualnie wiążących i obowiązujących treści historycznych? Podpis pod artykułem "Przy pisaniu tekstu korzystałem z publikacji: „Poczet królów i książąt polskich”, pod red. nauk. Andrzeja Garlickiego, „Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana” Mirosława Maciorowskiego i Beaty Maciejewskiej, „Pamiętniki” Stanisława Albrechta Radziwiłła i „Tajemnice zamku w Pasłęku” Wiesława Śniecikowskiego i Józefa Włodarskiego" byłby ok pod pracą zaliczeniową studenta 1 roku historii, a nie w takiej pyblikacji!!! A wikipedii nic Pan nie znalazł? Ojaej, jaka szkoda. No tak ta, dotycząca tematyki, nie jest po polsku. ..

Śmieszysko

Anuluj