UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może by tak Miasto stworzylo, stale miejsce spotkań dla osob 50 +, przecież to miasto emerytów. Taki Klub Seniora dla tych kilkunastu tysięcy osob, prowadzony przez seniorow dla seniorow.
A może by tak Miasto stworzylo, stale miejsce spotkań dla osob 50 +, przecież to miasto emerytów. Taki Klub Seniora dla tych kilkunastu tysięcy osob, prowadzony przez seniorow dla seniorow.