UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może by tak Miasto stworzylo, stale miejsce spotkań dla osob 50 +, przecież to miasto emerytów. Taki Klub Seniora dla tych kilkunastu tysięcy osob, prowadzony przez seniorow dla seniorow.


Anuluj