UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super zajęcia i wykłady. Dziękujemy i prosimy o więcej. Dzięki wam odnalazłam znowu chęci do życia i działania ! Dziękuję Pani Iwono !

Seniorka

Anuluj