UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super zajęcia i wykłady. Dziękujemy i prosimy o więcej. Dzięki wam odnalazłam znowu chęci do życia i działania ! Dziękuję Pani Iwono !
Seniorka
Super zajęcia i wykłady. Dziękujemy i prosimy o więcej. Dzięki wam odnalazłam znowu chęci do życia i działania ! Dziękuję Pani Iwono !
Seniorka