UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu to samo a dlaczego nie pokazywano dzieciom zasad ruchu drogowego na karykaturze miasteczka rowerowego w Elblągu. Od lat prosimy o budowę nowego miasteczka rowerowego dla dzieci i jak grochem o ścianę. Czy naprawdę radni i wlodarze nie lubią dzieci w Elblągu.