UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Znowu to samo a dlaczego nie pokazywano dzieciom zasad ruchu drogowego na karykaturze miasteczka rowerowego w Elblągu. Od lat prosimy o budowę nowego miasteczka rowerowego dla dzieci i jak grochem o ścianę. Czy naprawdę radni i wlodarze nie lubią dzieci w Elblągu.


Anuluj