UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dobrze, trzeba już od najmłodszych lat wpisać młodym, że ojczyzna jest najważniejsza i należy żyć według hasla; Bóg, honor i ojczyzna.
Wyklęty
Bardzo dobrze, trzeba już od najmłodszych lat wpisać młodym, że ojczyzna jest najważniejsza i należy żyć według hasla; Bóg, honor i ojczyzna.
Wyklęty