UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo dobrze, trzeba już od najmłodszych lat wpisać młodym, że ojczyzna jest najważniejsza i należy żyć według hasla; Bóg, honor i ojczyzna.

Wyklęty

Anuluj