UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Już nic chłopie nie pisz po twoich wypocin nie ta się czytać i ludzie mają cię dość niedouku
bambo
@RobertKoliński - Już nic chłopie nie pisz po twoich wypocin nie ta się czytać i ludzie mają cię dość niedouku
bambo