UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak oferta jest dobra to jest zainteresowanie .to proste .ale w Elblągu zrzuca się winę na konsumenta kultury. W mojej opinii urzędnicy zawodzą A to co proponują jest na miarę wsi bagiennej i to ciągłe zasłanianie się brakiem pieniędzy....