UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Ale są też tacy odbiorcy, którzy przeżyją katharsis na koncercie disco polo. I to też jest kultura. " - mówi dyr. departamentu edukacji. Hmmm. ..


Anuluj