UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję wszystkim, którzy wystartowali w dzisiejszym biegu. Dziękuję za wsparcie kibiców oraz wolontariuszy, którzy podawali wodę i pokazywali trasę. Biegam, bo lubię i nie wynik jest tutaj najważniejszy. Szkoda tylko, że tak mało biegających elblążanek i elblążan dzisiaj wystartowało. Czyżby trasa była za trudna?
Biegaczka