UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gratuluję wszystkim, którzy wystartowali w dzisiejszym biegu. Dziękuję za wsparcie kibiców oraz wolontariuszy, którzy podawali wodę i pokazywali trasę. Biegam, bo lubię i nie wynik jest tutaj najważniejszy. Szkoda tylko, że tak mało biegających elblążanek i elblążan dzisiaj wystartowało. Czyżby trasa była za trudna?

Biegaczka

Anuluj