UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty co tak sprawnie operujesz nazwiskami. Pewnie siedzisz w domu przed telewizorem z chipsami i piwem. Pojęcia nie masz o bieganiu, więc zatrzymaj te uwagi dla siebie. Ile w życiu przebiegłeś/łaś. Pewnie nadwaga ci na to nie pozwala i musisz swoje flustracje przelać na innych.
Szacun dla biegaczy.