UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty co tak sprawnie operujesz nazwiskami. Pewnie siedzisz w domu przed telewizorem z chipsami i piwem. Pojęcia nie masz o bieganiu, więc zatrzymaj te uwagi dla siebie. Ile w życiu przebiegłeś/łaś. Pewnie nadwaga ci na to nie pozwala i musisz swoje flustracje przelać na innych.

Szacun dla biegaczy.

Anuluj