UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biorąc udział w zawodach, w których jest rywalizacja, zawsze biegnie się dla "świetnego wyniku". Jaki jest sens brać udział w zawodach, jeżeli nie chce się czegoś osiągnąć? Zawody są kwintesencją wcześniejszych treningów.