UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biorąc udział w zawodach, w których jest rywalizacja, zawsze biegnie się dla "świetnego wyniku". Jaki jest sens brać udział w zawodach, jeżeli nie chce się czegoś osiągnąć? Zawody są kwintesencją wcześniejszych treningów.


Anuluj