UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A moim zdaniem w Gdańsku sprawują władzę źli ludzie, którzy nie sprzyjają Polsce tylko obcemu mocarstwu przez które było i jest nadal wspierane finansowo KLD Kongres Liberalno Demokratyczny, obecnie PO.
A moim zdaniem w Gdańsku sprawują władzę źli ludzie, którzy nie sprzyjają Polsce tylko obcemu mocarstwu przez które było i jest nadal wspierane finansowo KLD Kongres Liberalno Demokratyczny, obecnie PO.