UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A moim zdaniem w Gdańsku sprawują władzę źli ludzie, którzy nie sprzyjają Polsce tylko obcemu mocarstwu przez które było i jest nadal wspierane finansowo KLD Kongres Liberalno Demokratyczny, obecnie PO.


Anuluj