UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zwrocie uwage ze cala ta grupa aktorow i artystow roznej masci ,ktora tak zazarcie walcza o "wolnosc i demokracje " calkiem niezle zyli sobie w czasach komuistycznych mieszkania, etaty, diety ...wyjazdy zagraniczne skad wracali potulnie i wiernie … a potem znowu wyjezdzali …. i znowu wracali ...wlaczmy myslenie ….idzmy na wybory i wykopmy te bande POKOmonow ...