UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratulcje od starego kibica. Taka Olimpię chcemy oglądac. Waleczna, grająca do konca i mądrze sie broniącą. Musze z koniecznosci pochwalic najlepszego na boisku Tomka Sedlewskiego. od kilku meczów Tomek jest w gazie. Brawo Olimpio. Zróbcie nam radosc i pokonajcie w 1/32 PP Stal Brzeg. Wtedy w 1/16 bedzie na 100% święto piłkarskie w Elblagu. Brawo jeszcze traz chłopaki. Kibice takie mecze i walkę doceniają.