UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Baju, Baju jestem w raju. A po wyborach okaże się że oni nie podpisywali umowy z wykonawcą tylko jakiś tam aneks do aneksu. Tak jak ze sławną już stępkom sławnego statku. I żeby niebyło jestem za przekopem.
Baju, Baju jestem w raju. A po wyborach okaże się że oni nie podpisywali umowy z wykonawcą tylko jakiś tam aneks do aneksu. Tak jak ze sławną już stępkom sławnego statku. I żeby niebyło jestem za przekopem.