UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Baju, Baju jestem w raju. A po wyborach okaże się że oni nie podpisywali umowy z wykonawcą tylko jakiś tam aneks do aneksu. Tak jak ze sławną już stępkom sławnego statku. I żeby niebyło jestem za przekopem.


Anuluj