UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A pan senator jakby się wody z Wisły napił na wiadomość, że będą pieniądze na pogłebienie i wszystko jest na dobrej drodze do sfinansowania przekop. A chłopak wynająć zdążył łódź wynająć, ciasteczka kupił dla redaktorów TVN i wszystko psu na budę. A na plakatach napisane, że to jedyny taki senator kandyduje do Senatu i to akurat jest prawdą. Nie znam drugiego takiego, tak nieprzychylnego dla naszego miasta.