UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli podjęto decyzję to ją realizujcie,i nie zapominając o moście w Mowakowie łączący Miasto Elbląg z 7 -ką (nowa droga)ipd itd

jank

Anuluj