UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Radny Paweł Fedorczyk to jest jeden z dwóch porządnych (!) PiSowców, jakich w życiu poznałem - cała reszta tej aspołecznej i anty-obywatelskiej sitwy, która odmówiła dziś głosowania w elbląskiej RM, za co przytulają publiczne pieniądze, zauważmy, powinna mieć odebrane diety za dzisiejsze posiedzenie, bo zwyczajnie nie wywiązała się ze swoich ustawowych i pracowniczych obowiązków. Wstyd i hańba! Zapamiętajcie dobrze mieszkańcy Elbląga, jak reprezentują Was i walczą o miejskie interesy radni (i posłowie) tego ugrupowania, które tylko wyprowadzać z Elbląga potrafi i mścić się za brak wyborczego dla nich poparcia elblążan. To tacy jak oni zniszczyli kiedyś swoim "liberum veto" Rzeczpospolitą i pielęgnują te warcholskie tradycje do dziś.

RobertKoliński

Anuluj