UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Autor tekstu podpisany jako ms to jaką szkołę skończył? Markę pojazdu piszemy z wielkiej litery. Była to groźna kolizja czy niegroźny wypadek? Po co to na siłę określać? Lepiej nazwać ogólnie jako zdarzenie drogowe.
Co mnię to