UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Autor tekstu podpisany jako ms to jaką szkołę skończył? Markę pojazdu piszemy z wielkiej litery. Była to groźna kolizja czy niegroźny wypadek? Po co to na siłę określać? Lepiej nazwać ogólnie jako zdarzenie drogowe.

Co mnię to

Anuluj