UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po co te wozy strazackie .Glupota z bema jeszcze mogli wyslac .Glupota naszego prawa za wyjazd placa .No i paliwo rozpisza heheee

Titus

Anuluj