UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co te wozy strazackie .Glupota z bema jeszcze mogli wyslac .Glupota naszego prawa za wyjazd placa .No i paliwo rozpisza heheee
Titus
Po co te wozy strazackie .Glupota z bema jeszcze mogli wyslac .Glupota naszego prawa za wyjazd placa .No i paliwo rozpisza heheee
Titus