UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jest - proszę uprzejmie pisać o mnie per "towarzysz", bo jest to piękny, równościowy, solidarystyczny termin, a poza tym, to z "panami" skończyliśmy w konstytucji marcowej, prawackie nieuki:)

RobertKoliński

Anuluj