UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jest - proszę uprzejmie pisać o mnie per "towarzysz", bo jest to piękny, równościowy, solidarystyczny termin, a poza tym, to z "panami" skończyliśmy w konstytucji marcowej, prawackie nieuki:)
RobertKoliński