UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kaczan - Bo za mądrzy są i w propagandowe brednie nieuków nie wierzą, tylko najpierw sprawdzają fakty? Może i tak, może i rzeczywiście nie warto, bo przecież ludźmi rozumnymi nie da się manipulować i naginać ich kręgosłupów pod załgane brednie zakłamanej władzy a z takimi rozgarniętymi tylko kłopot, bo niewygodną, niechcianą prawdą potrafią byle kołków między uszy uraczyć i potem trzeba się elektoratowi z różnych kłamstw i prop-bredni tłumaczyć.

RobertKoliński

Anuluj