UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny poprawny niemiaszek dziwne może oni swoje auta wywożą (niby skradzione) dlatego mają lewe papiery a oficjalnie z deutschland się nie ruszają i wg kwitów jest OK. Ich war Zuhause im Bett.
daroelbing
Kolejny poprawny niemiaszek dziwne może oni swoje auta wywożą (niby skradzione) dlatego mają lewe papiery a oficjalnie z deutschland się nie ruszają i wg kwitów jest OK. Ich war Zuhause im Bett.
daroelbing