UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny poprawny niemiaszek dziwne może oni swoje auta wywożą (niby skradzione) dlatego mają lewe papiery a oficjalnie z deutschland się nie ruszają i wg kwitów jest OK. Ich war Zuhause im Bett.

daroelbing

Anuluj