UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo ciekawe. Wobec tego dla kogo braniewską biedrę otwierają o 3 w nocy, a w Elblągu Rosjanie koczują rano przed mięsnymi hurtowniami i nie tylko?Rosjanie jak jeździli, tak jeżdżą, mniej jest Polaków, ale Ci co z tego żyli, bądź sobie dorabiali, robią to w znakomitej większści dalej. Około 600 złotych różnicy za wizę w porównaniu do MRG nie jest barierą zamykającą opłacalność przekraczania granicy.
hd