UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szkoda, że nie w grudniu otworzyli tą szkołę. Przecież każdy myślący wie, że to tylko przed wyborcza ściema.
Anonimek1
Szkoda, że nie w grudniu otworzyli tą szkołę. Przecież każdy myślący wie, że to tylko przed wyborcza ściema.
Anonimek1