UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Głupotę ludzką, największą z chorób ludzkości należy wszelkimi możliwymi sposobami tępić !! Oby CI doj. .. na maksa. Debi. .!!


Anuluj