UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Głupotę ludzką, największą z chorób ludzkości należy wszelkimi możliwymi sposobami tępić !! Oby CI doj. .. na maksa. Debi. .!!
Głupotę ludzką, największą z chorób ludzkości należy wszelkimi możliwymi sposobami tępić !! Oby CI doj. .. na maksa. Debi. .!!