UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko pani dyrektor zapomniała że latem jest brak odkrytego bezpiecznego kąpieliska/ tego z ul. Moniuszki/
Tylko pani dyrektor zapomniała że latem jest brak odkrytego bezpiecznego kąpieliska/ tego z ul. Moniuszki/