UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" W sobotę, po ponad 20 latach " To akurat taki sam czas, jak Senator, jedyny z Elbląga, jak się reklamuje. Zajmuje się przekopem Mierzei Wiślanej i innymi tematami " wodnymi ". Przypadek ?? Może. .tak, a może nie.
Nie sądzę .