UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nawet ten niby ''wojewoda'' zaszył się na tych szuwarach i bagnach. .Zapominając zupełnie o Elblągu - jeszcze w Elblągu to ja go nie widziałem !
Fuuuu
Nawet ten niby ''wojewoda'' zaszył się na tych szuwarach i bagnach. .Zapominając zupełnie o Elblągu - jeszcze w Elblągu to ja go nie widziałem !
Fuuuu