UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nawet ten niby ''wojewoda'' zaszył się na tych szuwarach i bagnach. .Zapominając zupełnie o Elblągu - jeszcze w Elblągu to ja go nie widziałem !

Fuuuu

Anuluj