UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Elbląg miasto nad taka ilością wody a nie ma statków,wodolotow i innego sprzętu wodnego. Na rzece powinno.byc pełno łodzi, rowerów wodnych a tu cisza kaczki i zielicho płynie.


Anuluj