UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg miasto nad taka ilością wody a nie ma statków,wodolotow i innego sprzętu wodnego. Na rzece powinno.byc pełno łodzi, rowerów wodnych a tu cisza kaczki i zielicho płynie.
Elbląg miasto nad taka ilością wody a nie ma statków,wodolotow i innego sprzętu wodnego. Na rzece powinno.byc pełno łodzi, rowerów wodnych a tu cisza kaczki i zielicho płynie.